schody jesionowe lakierowane

Schody jesionowe naturalne na beton Warszawa

By admin, 31 lipca 2019

Głosów: Słabiutko :(Kiepsko :(Średnio :(Dobrze! :)Świetnie! :D (8, ocena: 3,50 z 5)
Loading...

Mam przyjemność przedstawić Państwu kolejny zrealizowany projekt – schody jesionowe naturalne kładzione na beton. Schody wykonane w całości z drewna jesionowego. Zarówno stopnie, jak i podstopnie zachowały piękny naturalny wygląd, ponieważ zostały pokryte najwyższej jakości lakierem wodnym. Lakier ten jednocześnie jest trwały, bezpieczny dla domowników i środowiska, a dodatkowo ukazuje piękny, naturalny wygląd drewna jesionowego. Z tego powodu schody jesionowe lakierowane mogą być piękną i bezpieczną ozdobą każdego domu i mieszkania. Pochwyty oraz słupki poręczy także wykonano z drewna jesionowego i pokryto bezbarwnym lakierem, natomiast część wewnętrzna balustrady została pomalowana białą bejcą. Nadaje to schodom nowoczesny wygląd.

schody jesionowe naturalne na beton

Warto zwrócić uwagę także na wykończenie schodów. W przypadku tej realizacji wykonaliśmy imitację wangi po obu stronach schodów. Jest to alternatywne rozwiązanie dla popularnego obecnie wykończenia listewkami.

schody jesionowe naturalne

Schody jesionowe na beton Warszawa

schody jesionowe na beton warszawa

Drewno jesionu świetnie się sprawdza jako materiał na schody kładzione na beton. Właściwości mechaniczne ma bardzo zbliżone do drewna dębowego, natomiast jego rysunek jest bardziej zróżnicowany i wyrazisty. Schody jesionowe na beton, a także wolnostojące wykonujemy na terenie Warszawy (Wilanów, Targówek, Mokotów, Śródmieście i wszystkie inne dzielnice), a także miejscowości sąsiadujących takich jak: Otwock, Józefow, Marki i inne. Polecamy schody jesion naturalne do nowoczesnych domów, mieszkań i apartamentów.

Schody jesionowe lakierowane

schody jesionowe lakierowane

Lakierowanie schodów to najlepsze zabezpieczenie dla schodów z jesionu. Stosowane przez nas najwyższej jakości lakiery mają bardzo wysoką odporność na zarysowania i wgniecenia. Zapewnia to wieloletnią trwałość schodów jesionowych lakierowanych, co ułatwia Państwu ich utrzymanie oraz pozwalają się nimi cieszyć przez bardzo długi czas.

Schody jesionowe bielone

schody jesionowe bielone

W przypadku powyższej realizacji tylko tralki i wewnętrzna konstrukcja balustrady zostały pomalowane na biało. Nie ma jednak problemu, aby wykonać całe schody jesionowe bielone lub na przykład tylko bielone podstopnie. Wszystkie nasze projekty realizujemy na zamówienie, więc w zasadzie możliwa do wykonania jest każda konfiguracja kolorystyczna jaką Państwo sobie tylko życzą.

Podobają Ci się nasze produkty? Skontaktuj się z nami: biuro@boguslawjesiotr.pl lub 886-286-875!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *